Kampionati
K.Republikes
Kombetaria
Kampi Durresak
Volejboll
Flash
Focus On
Links
Shikoni Librin e Miqve
Shkruani ne Librin e Miqve 
E-Mail

Vllaznia Kampione e Shqiperise

Per sezonin 2000 - 2001 Vllaznia doli Kampione e Shqiperise

Bogdani te Anderleht

Ofert belge, largohet nga Rexhina, seria A       

 

 Merkoci tek Vllaznia

Per ndeshjet e Champions League Vllaznia ka marre ne form huazimi ish sulmusin tiranas Edoraldo Merkocin

 

Teuta - Dinamo me tranjer te rinj.

Dedja dhe Hafizi do te jene figurat e reja ne stolat e Teutes dhe Dinamos .

 

 

 
<ISML TYPE="counter">                             CopyrightŪ 2000-2001 Eduart Ndreu